Plaats van herkomst: | CHINA |
Merknaam: | WEILONG |
Certificering: | GOTS,GRS,BCI |
Modelnummer: | M0213 |
Min. bestelaantal: | 3000 meter |
---|---|
Prijs: | Negotiatble |
Verpakking Details: | Broodjesverpakking met plastic document |
Levertijd: | 30~35 dagen |
Betalingscondities: | L/C, T/T, D/P |
Levering vermogen: | 2000000 Meter/Maand |
Type: | Denimstof | Samenstelling: | katoen/polyester/spandex |
---|---|---|---|
Kleur: | zwavelzwarte | Gewicht:: | 10oz |
Breedte:: | 58/59“ | Het eindigen:: | normaal |
Markeren: | het denimstof van het reksatijn,3 percenten Spandex-van het Satijndenim de Stoffen,10oz zacht Jeansmateriaal |
10 oz van het Zwavel het Zwarte Satijn Wevende Denim Hoge Sretch voor Dame Soft Hand Feel 3% Spandex het Hete Verkopen aan Egypte Syrië
![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||||||||||||
Uitgebreide Producten: 1. De hoge Stof van het Rekdenim Bedrijfprofiel: Wordt Weilong TextieldieCo., Ltd in 1984 wordt gevonden, gevestigd in Industriële Gaohai, Danzao-Stad, Nanhai, Foshan, Guangdong met een Gebied van 35000㎡. Ons Bedrijf heeft zich in de Vervaardiging van de Denimstof meer dan 30 Jaar gespecialiseerd. Wij zijn Uitgerust met Gevorderde Machines en Geschikt Arbeiders, die ons om het groot-Schaalbedrijf met Integratie toestaan te zijn van het Zoeken, Productie en het Verkopen. Ons Jaarlijks Verkoopvolume kan 20.000.000 Meters bereiken. Wat meer, Ons Bedrijf is heeft Krachtig Team For Production And Selling. Wij dringen bij het Nastreven van „Hoogte aan - kwaliteit en de Goede Dienst“ en proberen om Meer Producten te creëren om de Modetrend te volgen en aan de Behoefte aan de Huidige Markt te voldoen. Bovendien, Alle Werknemers van Weilong hebben Goede Sprint voor het Samenwerken en het Dienen, zodat kunnen wij u de Beste vóór-Verkoopdienst en de Naverkoopdienst aanbieden.
Productieprocedure: „Hoog - de kwaliteit, Strikte Productie, Eerlijke Manier“ is het Principe wij de hele tijd verblijven en achtervolgen. Tegenwoordig, heeft Ons Bedrijf de Capaciteit om de alle-in-Één Dienst te verlenen aangezien wij ons aan de Schaal van het Combineren samen Stervend hebben ontwikkeld, Wevend en Eindigend. Om de Hoogte aan te bieden - kwaliteitsproducten aan Concurrerende Prijzen, hebben wij Strikte Supervisie bij het Materiële Sourcing, Sterven, Weven en Eindigen.
Verpakking & het Verschepen:
Onze dienst: 1. Wij zijn manufactory, OEM ingestemd met ontwerp.
FAQ: Q: Bent u de fabrikant van denimstof? A: Ja, zijn wij de geweven fabrikant van de denimstof met meer dan 30 jaar van ervaring
Q: Zult u steekproeven kosteloos vóór orden aanbieden? A: onder 5 meters, kunnen wij vrije steekproef voor u aanbieden, als meer dan 5meters, u de last moeten geven.
Q: Wat is MOQ? A: Ongeveer 3000-5000 meters.
Q: Welke betalingstermijn u kan aceept? A: T/T, D/P bij gezicht, L/C |
Contactpersoon: Sally
Tel.: +8613630102478
Fax: 86-757-85430881